Palermo podzieliło się punktami z Bari, grali Polacy

Piłkarze US Palermo zremisowali u siebie z FC Bari 1908 1:1 (0:0) w jedynym poniedziałkowym meczu 39. kolejki rozgrywek włoskiej Serie B.
Na Stadio Renzo Barbera w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł Radosław Murawski. Polskiego pomocnika siedem minut przed końcem zastąpił Antonio Fiordilino.

Dziewięć minut wcześniej na murawie pojawił się również Paweł Dawidowicz, który z kolei zmienił Słoweńca Aljaża Strunę.
"Rosanero" objęli prowadzenie dziesięć minut przed końcem za sprawą skutecznego strzału Antonino La Guminy. Wyrównał minutę przed końcem Brazylijczyk Nene.
Zespół z Sycylii mimo straty dwóch punktów przesunął się na drugie miejsce w tabeli, premiowane jeszcze awansem do Serie A. Podopieczni Fabio Grosso natomiast z trzema "oczkami" mniej są na piątej lokacie.