Panathinaikos Ateny pokonał u siebie PAOK w hicie ligi greckiej. Cały mecz Karola Świderskiego

Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Panathinaikos Ateny pokonał u siebie PAOK Saloniki 2:0 (0:0) w szlagierowym meczu 22. kolejki rozgrywek greckiej Super League.
Na Olympiako Stadio Spyros Louis całe zawody w szeregach gości zaliczył Karol Świderski.
Prowadzenie miejscowym zapewnił cztery minuty po przerwie Włoch Federico Macheda, wykorzystując podyktowany rzut karny. Siedem minut później podwyższył Tasos Chatzigiovanis.
"Koniczynki" dzięki piątej wygranej z rzędu umocniły się na czwartym miejscu w tabeli. Broniący tytułu zespół z Macedonii doznał natomiast drugiej porażki w sezonie i spadł na drugą pozycję w klasyfikacji. Na czele stawki z punktem przewagi jest Olympiakos Pireus.