PAOK pokonał Panathinaikos, Świderski ławce

YouTube
Panathinaikos Ateny uległ u siebie PAOK-owi Saloniki 0:2 (0:1) w szlagierowym niedzielnym meczu 23. kolejki greckiej Super League.
Na Stadionie Olimpijskim całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gości obserwował Karol Świderski.
Prowadzenie ekipie z Macedonii zapewnił już po dwóch minutach gry Brazylijczyk Mauricio. Dwie minuty po zmianie stron podwyższył jego rodak Leo Jaba, który niespełna dwadzieścia minut przed końcem ujrzał czerwoną kartkę.
Zespół z greckiej części Macedonii po dwudziestym zwycięstwie w sezonie umocnił się na pozycji lidera tabeli, zachowując miano niepokonanego.
"Koniczynki" natomiast doznały trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostały na szóstej lokacie w klasyfikacji.