PAOK pokonał Spartaka Moskwa. Gol Prijovicia z rzutu karnego

Vlad1988 / shutterstock.com
PAOK Saloniki pokonał u siebie Spartaka Moskwa 3:2 (3:2) w meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Rewanż odbędzie się za tydzień w stolicy Rosji.
Na Stadio Toumbas dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym w pierwszej połowie zapewnili efektownymi strzałami Bułgar Iwelin Popow oraz Holender Quincy Promes.
Dwanaście minut później kontaktowe trafienie z rzutu karnego uzyskał Serb Aleksandar Prijović, a po kolejnych ośmiu minutach do wyrównania doprowadził Dimitris Limnios.
Minutę przed przerwą poważny błąd interweniującego Aleksandra Maksimenko wykorzystał Dimitris Pelkas, zdobywając trzeciego gola dla wicemistrzów Grecji.
Niespełna dwadzieścia minut przed końcem zespół z Rosji mógł odrobić straty i doprowadzić do wyrównania, ale Quincy Promes zmarnował kolejną podyktowaną "jedenastkę". Wynik do końca nie uległ już zmianie i drużyna z greckiej Macedonii pojedzie do Moskwy bronić skromnej zaliczki.