Paragwaj zremisował z Katarem w Copa America. Cztery gole na Maracanie

Positiffy/Shutterstock
Paragwaj zremisował z Katarem 2:2 (1:0) w drugim meczu grupy B turnieju Copa America 2019, który rozgrywany jest w Brazylii.
Wynik konfrontacji na słynnej Maracanie w Rio de Janeiro otworzył już w czwartej minucie gry Oscar Cardozo, wykorzystując podyktowany rzut karny po zagraniu ręką. Jedenaście minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Derlis Gonzalez.
Dwanaście minut później kontaktowego gola zdobył Ali Almoez, któremu po próbie zza linii pola karnego pomógł rykoszet. Po kolejnych dziewięciu minutach wyrównał Boualem Khoukhi, wykorzystując sytuację sam na sam.
"Guarani" w drugiej kolejce zagrają z Kolumbią, która rozpoczęła turniej od zwycięstwa z Argentyną 2:0. "Albicelestes" z kolei będą następnym rywalem gospodarzy mundialu w 2022 roku.