Parva Liga: Pewna wygrana Łudogorca, grał Góralski, Świerczok na ławce

Shutterstock
Łudogorec Razgrad rozbił u siebie Slavię Sofia 4:1 (3:1) w niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Na Gradski stadion Dianko Stefanov w podstawowym składzie gospodarzy zawody rozpoczął Jacek Góralski. Jakub Świerczok natomiast obserwował spotkanie z ławki rezerwowych.
Dwie pierwsze bramki dla mistrzów Bułgarii strzelił Claudiu Keseru. Trafienia Rumuna przedzielił wyrównujący gol Dimitrova Veleva. Osiem minut przed przerwą na listę strzelców wpisał się Madagaskarczyk Anicet, a po zmianie stron wynik podwyższył jeszcze Brazylijczyk Wanderson.
Dzięki trzeciej wygranej z rzędu obrońcy tytułu umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Stołeczna drużyna doznała natomiast dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.