Patryk Klimala zadebiutował w Celtiku Glasgow. Polak wszedł z ławki

Celtic Glasgow FC
Zespół St. Johnstone przegrał u siebie z Celtikiem FC 0:3 (0:3) w meczu 17. kolejki szkockiej ekstraklasy. W barwach gości Patryk Klimala rozegrał 10 minut.
Mistrzowie Szkocji losy spotkania rozstrzygnęli w 26 minut, zdobywając trzy bramki. Najpierw do siatki trafił Olivier Ntcham, potem gola strzelił James Forrest, a rezultat na 3:0 dla "The Bhoys" ustalił Leigh Griffiths.
W 80. minucie na murawie pojawił się Patryk Klimala. Dla Polaka był to drugi występ w barwach zespołu z Glasgow i zarazem debiut w Scottish Premiership.
W ligowej tabeli Celtic jest liderem, ma na koncie 61 punktów. Ekipa St. Johnstone zajmuje ósmą pozycję z dorobkiem 23 punktów.
W drugim środowym meczu 17. kolejki szkockiej ekstraklasy wicelider Rangers FC wygrał u siebie z Ross County 2:0 (1:0).