Paulinho bohaterem Barcelony. Strzelił gola na wagę zwycięstwa z Getafe [VIDEO]

Jefferson Bernardes / shutterstock.com
Barcelona wygrała czwarty mecz w tym sezonie Primera Division. Drużyna Ernesto Valverde pokonała na wyjeździe Getafe 2:1.
Beniaminek okazał się bardzo wymagającym rywalem dla Barcelony. To właśnie Getafe strzeliło pierwszego gola meczu - cudownym uderzeniem z woleja popisał się Gaku Shibasaki.
Zwycięstwo Barcelonie dali zmiennicy. W 61. minucie wyrównującego gola strzelił Denis Suarez. Hiszpan, który na boisku zastąpił Andresa Iniestę, precyzyjnym uderzeniem wykończył szarżę Sergiego Roberto.
Dobrym pomysłem Valverde okazało się też wprowadzenie Paulinho w miejsce Ivana Rakiticia. Brazylijczyk, którego sprowadzenie na Camp Nou wywołało wiele kontrowersji, w 84. minucie wpadł w pole karne, przepchnął obrońcę i przytomnym strzałem wpakował piłkę do bramki Getafe.
Dzięki czwartej wygranej z rzędu Barcelona umocniła się na prowadzeniu w tabeli. "Azulones" doznali natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na jedenastej pozycji w klasyfikacji.