Paweł Bochniewicz z czerwoną kartką w Eredivisie

Paweł Bochniewicz wyleciał z boiska w meczu Heerenveen z Heraclesem Almelo. Drużyna Polaka przegrała u siebie 1:2.
Bochniewicz obejrzał czerwoną kartkę w końcówce zawodów. Został ukarany za faul taktyczny.
Jego drużyna przegrywała wtedy 1:2. Heerenveen pierwszego gola straciło już w 6. minucie, gdy do brami trafił Delano Burgzorg. Tuż po przerwie drugą bramkę dla Heraclesa strzelił Mats Knoester.
Gospodarzy było stać tylko na jedno trafienie.W 57. minucie uzyskał je Joey Veerman.
Bochniewicz został piłkarzem Heerenveen na w trakcie ostatniego okna transferowego. W barwach Holenderskiego klubu rozegrał już piętnaście meczów, w których strzelił jednego gola.
Heerenveen po trzynastu kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli. Do tej pory zdobyło dwadzieścia punktów.
Marcin Karbowski20 Dec 2020 · 16:31
Źródło: Twitter