Paweł Olkowski zagrał w meczu Boltonu. Jego drużyna tylko zremisowała

Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Piłkarze Bolton Wanderers przed własną publicznością zremisowali z Reading FC 1:1 (0:0) we wtorkowym meczu 29. kolejki Championship.
Pierwszego gola na Macron Stadium strzelił Nelson Oliveira. W 74. minucie sędzia podyktował karnego dla przyjezdnych, a portugalski napastnik pewnym uderzeniem zamienił jedenastkę na gola.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Jack Hobbs, a przy jego trafieniu asystował Sammy Ameobi.
Polski obrońca rozpoczął to spotkanie w wyjściowej jedenastce ekipy "The Trotters" i przebywał na placu gry do 79. minuty. Został zmieniony przez Josha Magennisa. Był to jego 27. ligowy występ w trwających rozgrywkach ligowych.
Olkowski dołączył do Boltonu w lipcu 2018 roku z FC Koeln. W przeszłości grał także w Górniku Zabrze oraz GKS-ie Katowice.
Podopieczni Phila Parkinsona zajmują przedostatnie, 23. miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 23 punkty. Zespół Gomesa Jose z dorobkiem 24 "oczek" plasuje się na 22. pozycji.
Kamil Kaczmarek29 Jan 2019 · 23:09