Nicolas Pepe uratował Arsenal w Lidze Europy. Dwa perfekcyjne rzuty wolne! [WIDEO]

Arsenal
Arsenal Londyn wygrał na własnym boisku z Vitorią Guimares w Lidze Europy. Bohaterem spotkania był Nicolas Pepe.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 8. minucie Garcia zagrał w pole karne do Edwardsa, a ten oddał płaski strzał i było 0:1.
"Kanonierzy" wyrównali w 32. minucie, gdy w polu karnym głową uderzył Martinelli.
Jeszcze przed przerwą ekipa z Portugalii ponownie zaskoczyła gospodarzy. Tym razem Davidson trafił w słupek, a do piłki dopadł Duarte, który z zimną krwią wpakował ją do siatki.
Arsenal w drugiej połowie próbował odrobić straty i dopiął swego w 80. minucie. Wówczas Nicolas Pepe - 5 minut wcześniej wszedł na boisko - przymierzył z rzutu wolnego. Francuz w doliczonym czasie gry powtórzył swój wyczyn, popisując się perfekcyjnym uderzeniem ze stałego fragmentu gry - i tym samym zapewnił trzy punkty swojej drużynie.
Daniel Makarewicz24 Oct 2019 · 22:51