Pewna wygrana Chelsea FC. Hakim Ziyech bohaterem meczu z Sheffield United [WIDEO]

Pewna wygrana Chelsea. Hakim Ziyech bohaterem meczu z Sheffield United [WIDEO]
YT
Chelsea pokonała 4:1 Sheffield United w sobotnim meczu Premier League. Dwie asysty oraz asystę drugiego stopnia zanotował w tym spotkaniu Hakim Ziyech.
Były skrzydłowy Ajaksu odegrał kluczową rolę w efektownym odrobieniu strat przez “The Blues” po tym, jak na początku meczu prowadzenie gościom na Stamford Bridge zapewnił David McGoldrick.
Ziyech jeszcze w pierwszej połowie popisał się doskonałym podaniem do Mateo Kovacicia, którego zagranie zamienił na wyrównujące trafienie Tammy Abraham. Następnie sam Marokańczyk bezpośrednio dośrodkował piłkę do skutecznie zamykającego akcję Bena Chilwella.
Po przerwie kolejną wrzutkę Marokańczyka, tym razem ze stałego fragmentu gry, wykorzystał Thiago Silva.
Chelsea przynajmniej tymczasowo awansowała na trzecie miejsce w tabeli Premier League. Sheffield United - z jednym zdobytym punktem w ośmiu spotkaniach - znalazło się na samym dnie klasyfikacji.
Wojciech_Falenta 07 Nov 2020 · 20:39