Pewna wygrana CSKA Moskwa

CSKA Moskwa pokonało przed własną publicznością Arsienał Tuła 3:0 (1:0) w sobotnim meczu 4. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na WEB Arena pierwszy gol padł już w 10. minucie, a jego autorem był Abel Hernandez, który dopadł do piłki odbitej w polu karnym i uderzeniem z bliskiej odległości umieścił ją w siatce.
Gospodarze powiększyli prowadzenie w 77. minucie. Wówczas Kristijan Bistrovic wykorzystał zagranie Abela Hernandeza i zdołał pokonać golkipera rywali. Wynik starcia na 3:0 ustalił w 82. minucie Fedor Chalov, a przy jego trafieniu asystował Astemir Gordyushenko.
Podopieczni Viktora Goncharenko zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy, z kolei zawodnicy Olega Kononova plasują się na dziewiątej pozycji.