Pewna wygrana Lokomotiwu, cały mecz Krychowiaka

Dziurek / Shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe FC Jenisej Krasnojarsk 2:0 (1:0) w pierwszym niedzielnym meczu 12. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola w tym starciu strzelił Aleksey Miranchuk. Rosyjski pomocnik w 22. minucie zdecydował się na oddanie strzału na bramkę rywali i pewnym uderzeniem pokonał golkipera FC Jenisej. Prowadzenie Lokomotiwu powiększył Manuel Fernandes, który wpisał się na listę strzelców w 81. minucie.
Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 84. minucie Eder.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy gospodarzy rozpoczął Grzegorz Krychowiak, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasowym. Reprezentant Polski w doliczonym czasie gry pierwszej połowy został ukarany żółtą kartką i był to jego dziesiąty ligowy występ w tym sezonie.
Poza kadrą zespołu z Moskwy na to spotkanie znalazł się Maciej Rybus, który zmaga się z kontuzją pachwiny.
Podopieczni Yuria Semina mają na koncie 21 punktów i dzięki wygranej awansowali na drugie miejsce w tabeli Priemjer Ligi. Zespół prowadzony przez Dmitrya Alenicheva z dorobkiem 6 "oczek" plasuje się na ostatniej, 16. pozycji.