Pewna wygrana MU, Fabiański i Boruc wpuścili po bramce

Piłkarze West Bromwich Albion zremisowali u siebie ze Swansea City 1:1 (0:0) w spotkaniu 24. kolejki angielskiej Premier League.

Na The Hawthorns cały mecz między słupkami gości zaliczył Łukasz Fabiański. Gola dla gości zdobył dziewiętnaście minut po przerwie Gylfi Sigurdsson. Dla Islandczyka było to szóste trafienie w tym sezonie. Wyrównał dopiero w doliczonym czasie gry Wenezuelczyk Jose Rondon.

"Łabędzie" nie przegrały w ten sposób trzeciego kolejnego spotkania i pozostały na szesnastej pozycji w tabeli. Do trzynastej ekipy z Birmingham tracą nadal trzy punkty.

Więcej powody do zadowolenia miał Artur Boruc. Piłkarze AFC Bournemouth z polskim bramkarzem w podstawowym składzie pokonali na wyjeździe Crystal Palace 2:1 i oddalili się na siedem punktów od strefy spadkowej.

Nie było niespodzianki na Old Trafford. Podopieczni Louisa van Gaala wyciągnęli wnioski z niedawnej porażki z Southampton 0:1 i tym razem nie dali szans Stoke City, pokonując "The Potters" 3:0. Dzięki temu zachowali piąte miejsce w tabeli.