Pewna wygrana Napoli. Milik bez gola, piękna asysta Zielińskiego [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
SSC Napoli wygrało na wyjeździe z US Citta di Palermo 3:0 w meczu 3. kolejki włoskiej Serie A. Dwa gole dla gości strzelił Jose Callejon, a jedno trafienie było autorstwem Marka Hamsika.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wystąpili w podstawowym składzie drużyny ze Stadio San Paolo. Pierwszy grał do 67. minuty, natomiast drugi przebywał na murawie sześć minut dłużej.

Szczególnie udany był to występ dla pomocnika reprezentacji Polski, który miał spory udział w akcji dającej prowadzenie jego drużynie. Przy trzeciej zanotował już natomiast bezpośrednią asystę. Polak ładnie poprowadził piłkę, wbiegł między dwóch rywali i wyłożył ją Jose Callejonowi, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Podopieczni Maurizio Sarriego zajmują drugie miejsce w tabeli. Po trzech rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie siedem punktów. Natomiast drużyna z Sycylii plasuje się na 17. lokacie z jednym "oczkiem" na koncie.