Pewna wygrana Toronto FC w meczu domowym

lev radin/Shutterstock
Toronto FC pokonało przed własną publicznością Philadelphia Union 3:0 (1:0) w meczu 8. kolejki amerykańskiej ligi MLS.
Pierwszego gola na BMO Field strzelił Victor Vazqez, który wpisał się na listę strzelców w 27. minucie. Przy trafieniu Hiszpana asystował Nicolas Hasler.
Po zmianie stron prowadzenie gospodarzy podwyższył Sebastian Giovinco. W 65. minucie Włoch wykorzystał dośrodkowanie Jonathana Osorio i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 89. minucie rezerwowy Jay Champan, który po podaniu Jordana Hamiltona zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Podopieczni Grega Vanneya zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej , natomiast zespół prowadzony przez Jima Curtina plasuje się na 8. pozycji.