Pewna wygrana Villarreal CF z Deportivo Alaves

Villarreal CF pokonał na wyjeździe Deportivo Alaves 3:0 w pierwszym niedzielnym meczu 4. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio de Mendizorroza bramki dla ekipy Frana Escriby dwa gole strzelił Cedric Bakambu. Kongijski napastnik najpierw wpisał się na listę strzelców w 32. minucie, kiedy wykorzystał dośrodkowanie Victora Ruiza i pokonał golkipera rywali.
Bakambu po raz drugi zapisał trafienie na swoje konto w 62. minucie i po zagraniu Samuela Castillejo wpakował futbolówkę do siatki.
Gole dla przyjezdnych strzelił także Carlos Bacca w 52. minucie.
Villarreal CF zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie sześć punktów. Z kolei Deportivo Alaves nie wygrało w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania i z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnią pozycję.