Pewne zwycięstwo Atletico Madryt w meczu z Osasuną Pampeluna

Marco Canoniero/shutterstock.com
Atletico Madryt wygrało u siebie z Osasuną Pampeluna 2:0 w ostatnim sobotnim meczu 17. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze przerwali serię trzech spotkań bez zwycięstwa.
Kibice na Wanda Metropolitano na gole czekali do drugiej połowy. W 67. minucie Kieran Trippier dośrodkował z rzutu wolnego, a bramkę głową dla "Rojiblancos" zdobył Alvaro Morata. Na kwadrans przed końcem na 2:0 podwyższył Saul Niguez.
Po tym zwycięstwie podopieczni Diego Simeone zajmują czwarte miejsce w tabeli ze zdobytymi 29 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Realem Betis Sewilla.
Natomiast zespół prowadzony przez Jagobę Arrasate plasuje się na 10. pozycji i ma 23 "oczka" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Real Sociedad San Sebastian.