Pewne zwycięstwo Barcelony. Efektowne trafienie Suareza, niezawodny Messi, skuteczny Paulinho [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Piłkarze FC Barcelony przed własną publicznością pokonali UD Levante 3:0 w niedzielnym meczu 18. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Camp Nou strzelił w 12. minucie Lionel Messi. Reprezentant Argentyny przyjął piłkę zagraną w pole karne przez Jordiego Alby i uderzeniem tuż przy prawnym słupku wpakował futbolówkę do siatki.
Drugą bramkę w 38. minucie zdobył Luis Suarez. Urugwajczyk po zagraniu Sergiego Roberto oddał mocny i skuteczny strzał tuż zza linii pola karnego.

Wynik spotkania na 3:0 ustalił natomiast w doliczonym czasie gry Paulinho, który po dośrodkowaniu Messiego bez problemów umieścił futbolówkę w siatce.

Podopieczni Ernesto Valverde wygrali 15. spotkanie w trwających rozgrywkach i obecnie z dorobkiem 48 punktów na koncie są liderem La Liga.
Drużyna prowadzona przez Juana Muniza przegrała szósty mecz i z 18 "oczkami" na koncie plasuje się na 16. pozycji.