Pewne zwycięstwo Bayernu. Dwa gole Roberta Lewandowskiego! [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Bayern Monachium wygrał u siebie z FC Augsburg 3:0 w dwunastej kolejce Bundesligi. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski.
Bawarczycy strzelanie zaczęli w 31 minucie. Ogromne zamieszanie w polu karnym wykorzystał Arturo Vidal, który silnym strzałem z bliskiej odległości pod poprzeczkę wpakował piłkę do bramki rywali.
Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie. Robert Lewandowski po podaniu Arturo Vidala znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem przeciwników i umieścił piłkę w siatce.
Tuż po zmianie stron mieliśmy 3:0. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się nasz napastnik. Lewandowski otrzymał podanie od Kimmicha w pole karne i zupełnie niepilnowany bez żadnych problemów pokonał bramkarza Augsburga.
To dwunaste i trzynaste trafienia reprezentanta Polski w tym sezonie w lidze niemieckiej.
Bawarczycy dzięki zwycięstwu umocnili się na pozycji lidera i mają teraz sześć punktów przewagi nad drugim RB Lipsk.