Pewne zwycięstwo Manchesteru City z Burnley. "Obywatele" zagrają w ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej

Vlad1988 / Shutterstock.com
Manchester City pewnie pokonał Burnley w Pucharze Ligi Angielskiej i awansował tym samym do ćwierćfinału tych rozgrywek. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Pepa Guardioli.
W pierwszej połowie tego spotkania padł tylko jeden gol, ale za to po bardzo ładnej akcji. Strzelił go Manchester City, a konkretnie Raheem Sterling, który wykorzystał bardzo dobre podanie w pole karne autorstwa Benjamina Mendy'ego. Anglik bez przyjęcia kopnął nadchodzącą w jego kierunku piłkę lewą nogą i nie dał szans na interwencję bramkarzowi Burnley.
Drugą bramkę Manchester City strzelił w 49. minucie. Autorem bramki znów był Raheem Sterling, a w rolę asystenta tym razem wcielił się Torres, który wystawił Anglikowi piłkę niemalże do pustej bramki.
Trzeciego gola dla "Obywateli" dorzucił Ferran Torres, który asystował Sterlingowi przy drugiej bramce.
To był już ostatni gol w tym spotkaniu. Manchester City wygrał mecz z Burnley 3:0. Piłka wpadła pod nogi Hiszpana w polu karnym Burnley, a ten pewnym i plasowanym strzałem pokonał bramkarza rywali.
W 1/4 finału Pucharu Ligi Angielskiej Manchester City zmierzy się ze zwycięzcą meczu Liverpool - Arsenal Londyn. To spotkanie odbędzie się w czwartek 1 października o godzinie 20:45.