Pewne zwycięstwo Odry Opole z beniaminkiem

Adaś17, wikipedia
Odra Opole pewnie wygrała u siebie z Garbarnią Kraków 3:0 w pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dwa gole strzelił Krzysztof Janus.
Gospodarze już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. Wynik otworzył Szymon Skrzypczak. Następnie rzut karny wykorzystał Janus. Ten sam zawodnik trafił także jeszcze przed zejściem do szatni na przerwę. W drugiej odsłonie goście mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale w 65. minucie "11" nie wykorzystał Szymon Kiebzak.
Po tej wygranej podopieczni Mariusza Rumaka zajmują piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe ze Stalą Mielec.
Natomiast beniaminek plasuje się na 15. pozycji z dziewięcioma "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Chrobry Głogów.