Pewne zwycięstwo Piasta w sparingu

asinfo
Piast Gliwice wygrał z GKS-em Jastrzębie 2:0 w sobotnim meczu towarzyskim. Gole strzelili Michal Papadopulos oraz Sasa Zivec.
Podopieczni Waldemara Fornalika objęli prowadzenie w 20. minucie. Denis Gojko ograł jednego z rywali i zagrał do Papadopulosa, który precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania.
Zespół z LOTTO Ekstraklasy po przerwie zdobył drugą bramkę. Maciej Jankowski dograł w pole karne do Sasy Zivca, a ten nie miał problemów ze sfinalizowaniem akcji.
*****

Piast Gliwice - GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)

Bramki: Papadopulos, 20, Zivec 63.
Piast (I połowa): Plach - Konczkowski, Sedlar, Czerwiński, Jagiełło - Hateley - Gojko, Vassiljev, Badia - Papadopulos, Angielski.

(II połowa): Dybowski - Pietrowski, Korun, Waleńcik, Rugasević - Bukata, Okraszewski (72. Borycka) - Valencia (68. Borkała), Zivec - Krakowczyk, Jankowski.
GKS (I połowa): Drazik - Zajączkowski, Pacholski, Szymura, Weis, Ali, Jaroszek, Ruda, Gancarczyk, Dzida, Szczepan.

(II połowa): Szelong - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Kulawiak, Semeniuk, Tront, Caniboł, Szczęch, Jadach, Gaszka.