Pewne zwycięstwo PSG. Icardi zabawił się z bramkarzem Metz [WIDEO]

Sebastien Salom-Gomis / Press Focus
PSG przynajmniej do jutra będzie liderem francuskiej ekstraklasy. Drużyna Mauricio Pochettino wygrała na wyjeździe z Metz 3:1.
Bohaterem meczu był Kylian Mbappe, który strzelił dwa gole. Pierwszy raz do bramki trafił już w 4. minucie.
Metz zdołało odpowiedzieć. Wyrównującego gola na początku drugiej połowy strzelił Centonze.
Gospodarze z remisu cieszyli się ledwie kilkanaście minut. Po godzinie gry znów z gola cieszył się Mbappe.
Tuż przed końcem meczu wynik ustalił Mauro Icardi. Argentyńczyk zabawił się z bramkarzem rywali wykonując rzut karny. Delikatną podcinką umieścił piłkę w środku bramki.
PSG będzie liderem Ligue 1 przynajmniej do niedzielnego wieczora, gdy Lille zagra na wyjeździe z Lyonem. Obecnie różnica między oboma drużynami wynosi dwa punkty.
Marcin Karbowski24 Apr 2021 · 20:47