Pewne zwycięstwo Realu w Pucharze Króla! Setny gol Ramosa dla "Królewskich"

Vlad1988 / shutterstock.com
Real Madryt rozbił u siebie CD Leganes 3:0 (1:0) w meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień.
Na Estadio Santiago Bernabeu prowadzenie "Królewskim" w małych derbach Kastylii zapewnił minutę przed przerwą Sergio Ramos, wykorzystując podyktowany rzut karny. To jego setny gol w barwach Realu.
Po zmianie stron podwyższył Lucas Vazquez, po błędzie defensywy lokalnych rywali, a niespełna kwadrans przed końcem efektownym wolejem popisał się Brazylijczyk Junior Vinicius.
Bliżej awansu do kolejnej rundy jest także Getafe CF. "Azulones" po golu Angela dopiero w doliczonym czasie gry pokonali skromnie przed własną publicznością Real Valladolid 1:0 (0:0).
Ostatnie trzy spotkania pierwszej serii 1/8 finału zaplanowano na czwartek. Wtedy to późnym wieczorem broniąca trofeum FC Barcelona zagra na wyjeździe z Levante UD.
Kamil Kaczmarek09 Jan 2019 · 23:25