Pewne zwycięstwo Tottenhamu. Trzy gole "Kogutów" w Sheffield

Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / PressFocus
Tottenham dodał do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Drużyna Jose Mourinho wygrała na wyjeździe z Sheffield United 3:1.
Goście mogli czuć się komfortowo już po pierwszej połowie, w której strzelili dwa gole. Tottenham objął prowadzenie już w 5. minucie, gdy do siatki trafił Serge Aurier. Krótko przed przerwą wynik podwyższył Harry Kane.
Sheffield zdołało odpowiedzieć tylko raz. W 59. minucie kontaktowego gola strzelił McGodrick. Tottenham szybko zadał jednak kolejny cios - trzy minuty później do bramki trafił Tanguy Ndombele.
Zespół z Sheffield jest w beznadziejnej sytuacji. Na półmetku rozgrywek ma na koncie zaledwie pięć punktów i zamyka tabelę. Tottenham chwilowo jest czwarty, ale może stracić tę pozycję po dokończeniu kolejki.
Marcin Karbowski17 Jan 2021 · 17:09