Pewny awans Napoli. Zieliński i Milik zagrają w Lidze Mistrzów! [VIDEO]

22 sie 2017 | 22:39 13
Źródło zdjęcia: Vlad1988/Shutterstock

Napoli przypieczętowało awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Drużyna Maurizio Sarriego wygrała na wyjeździe z Niceą 2:0.

Neapolitańczycy mieli sporą zaliczkę z pierwszego spotkania. Na własnym boisku wygrali z Niceą 2:0. Rewanż nie pozostawił wątpliwości, kto był lepszy w tej parze.

Choć to Nicea powinna atakować, to mecz od początku toczył się pod dyktando graczy Maurizio Sarriego. Napoli długimi momentami nie schodziło z połowy rywali, ale w pierwszej połowy nie potrafiło podkreślić swojej przewagi golem. Udało się to dopiero w 48. minucie, gdy składną akcję strzałem z bliska wykończył Jose Callejon.

Gol Hiszpana właściwie "zamknął" dwumecz. Nicea próbowała atakować, strzelić choćby wyrównującego gola, ale jej próby nie przynosiły żadnych efektów.

W 62. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński. Polak był bardzo aktywny, często utrzymywał się przy piłce i szukał odważnych rozwiązań. Mógł nawet strzelić gola, ale po dobrej akcji z Insigne strzelił obok bramki.

Napoli podwyższyło wynik w 89. minucie. Precyzyjnym strzałem z linii pola karnego popisał się Insigne.

Nawet na minutę na boisku nie pojawił się Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Nice - Napoli 0:2
Callejon 48, Insigne 89

Dyskusja 13
23 sie 2017 | 11:39
+1
O Piotrka jestem spokojny będzie na pierwszym planie z Hamsikiem. Tylko żeby Milik nie przesiedział na ławie całą faze LM. Bo rywale mocni i mocniejszi . I niech trener da mu szansę .
23 sie 2017 | 05:47
+1
Powodzenia Napoli....oby naszym znalazło się miejsce na boisku. ;)
22 sie 2017 | 23:10
+21
Zielinski super zmiana. Uwielbiam patrzec na jego nieszablonowe rozwiazania, wizje na boisku. Widac takze, że najpewniej czuje sie on nie na pozycji Allana czy Jorgihno, a... Hamsika. Jak bedzie sie tak rozwijac jak do tej pory, wielka przyszlosc przed nim.
22 sie 2017 | 23:33