Philadelphia Union wygrała w Minnesocie. Grał Kacper Przybyłko

Thomas Hilmes, wikipedia
Philadelphia Union wygrała na wyjeździe z Minnesota United 3:2 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości, w których 90 minut rozegrał Kacper Przybyłko, było to ósme zwycięstwo w tym sezonie.
Wynik spotkania dla otworzył dla przyjezdnych z rzutu karnego Jamiro Monteiro. Szybko do remisu doprowadził Hassani Dotson, ale tuż przed przerwą Union odzyskali prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Haris Medunjanin. W 77. minucie było 2:2 za sprawą trafienia Kevina Molino. W 86. wygraną przyjezdnym zapewnił Auston Trusty.
Dzięki temu zwycięstwo ekipa z Filadelfii ma na swoim koncie 28 punktów i jest liderem Konferencji Wschodniej. W następnym meczu zmierzy się u siebie z New York Red Bulls. Natomiast ekipa z Minneapolis zgromadziła 21 "oczek" i plasuje się na szóstej pozycji. Jej kolejnym przeciwnikiem będzie Colorado Rapids.