Philadelphia Union wygrała z New York Red Bulls. Grał Kacper Przybyłko

Thomas Hilmes, wikipedia
Philadelphia Union wygrała u siebie z New York Red Bulls 3:2 w meczu Major League Soccer, rozegranym z soboty na niedzielę. Ekipa z Pensylwanii jest najlepszą drużyną Konferencji Wschodniej.
Po pierwszej połowie to goście z Nowego Jorku wygrywali 2:0. Pierwszego gola strzelił Alejandro Romero, który zanotował drugie trafienie w sezonie. Tuż przed przerwą bramkę zdobył Brian White.
W drugiej połowie gospodarze w ciągu minuty zdołali doprowadzić do remisu. Na listę strzelców wpisali się Jamiro Monteiro oraz Ilson, który w 72. minucie zdobył zwycięską bramkę.
W barwach drużyny z Filadelfii 90 minut rozegrał Kacper Przybyłko. Dla polskiego napastnika był to dziesiąty występ w tym sezonie.
W tabeli Konferencji Wschodniej Philadelphia Union jest na pierwszym miejscu z dorobkiem 31 punktów.
New York Red Bulls zakończył serię pięciu meczów bez porażki i zajmuje piąte miejsce na Wschodzie, mając na koncie 24 punkty.