Piast Gliwice przegrał ze Śląskiem Wrocław w meczu sparingowym

asinfo
Piast Gliwice uległ Śląskowi Wrocław 0:1 (0:0) w sobotnim sparingu rozegranym w Kluczborku.
Zwycięskiego gola dla dwukrotnych mistrzów Polski zdobył cztery minuty przed końcem strzałem głową Marcin Robak, który wykorzystał dośrodkowanie Daniela Łuczaka.
Piast zakończył miniony sezon na czternastym miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Śląsk natomiast finiszował na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.
Kolejny sparing zespołu z Górnego Śląska odbędzie się w środę. Rywalem podopiecznych Waldemara Fornalika będzie wówczas 1. FC Slovacko.
* * * * * *

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)

Bramka: Robak 86.
Piast (I połowa): Szmatuła - Pietrowski, Korun, Sedlar, Kirkeskov - Dziczek, Sokołowski - Mak, Badia, Valencia - Papadopulos.
Piast (II połowa): Plach - Bogusz, Czerwiński, Obst, Kirkeskov (70 Pociecha) - Dziczek (70 Sedlar), Pietrowski (65 Sokołowski) - Gojko, Badia (60 Krakowczyk), Jagiełło - Kita.
Śląsk (I połowa): Wrąbel - Dankowski, Celeban, Golla, Cholewiak - Kosecki, Augusto, Pałaszewski, Radecki, Szczepan - Piech.
Śląsk (II połowa): Słowik - Łuczak, Pawelec, Tarasovs, Cholewiak (60 Kucharczyk) - Samiec-Talar, Łabojko, Chrapek, Gąska, Pich - Robak.
Daniel Makarewicz30 Jun 2018 · 19:10