Inter rozbił Genuę na San Siro! Piątek po raz pierwszy w tym sezonie wszedł na boisko z ławki rezerwowych [WIDEO]

screen z youtube
Genua CFC przegrała aż 0:5 z Interem Mediolan na San Siro. Krzysztof Piątek pojawił się na boisku w drugiej połowie.
Reprezentant Polski po raz pierwszy w tym sezonie mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 51 minucie, przy stanie 3:0 dla Interu, zastępując Gorana Pandeva. Nasz napastnik nie zdołał wpisać się na listę strzelców i był to dla niego czwarty mecz z rzędu, w którym nie trafił do siatki rywala.
Gospodarze prowadzenie objęli już w 14 minucie za sprawą Gagliardiniego. Minęły zaledwie trzy minuty i podopieczni Spallettiego wygrywali 2:0. Tym razem gola strzelił Politano.
Na początku drugiej połowy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Gagliardini.
To nie był jednak koniec strzelania. W doliczonym czasie gry Inter dołożył jeszcze dwa trafienia - najpierw bramkę zdobył Joao Mario, a potem Nainggolan.
Kamil Kaczmarek03 Nov 2018 · 14:21
Źródło: Twitter