Pięć goli na zakończenie kolejki La Liga. Sevilla lepsza od Realu Sociedad

isoccerng.com
Sevilla FC pokonała przed własną publicznością Real Sociedad 3:2 w meczu 7. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie pierwsi objęli goście. Już w 4. minucie Adnan Januzaj zagrał do Mikela Oyarzabala, który skutecznie trafił w prawy dolny róg.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 18. minucie spotkania. Wówczas Nolito dośrodkował w pole karne do Evera Banegi, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.
Po zmianie stron na boisku dominowali Andaluzyjczycy. Najpierw w 47. minucie na listę strzelców wpisał się Lucas Ocampos po podaniu Jesusa Navasa, a w 80. minucie trzeciego gola strzelił Franco Vazquez. Siedem minut później gola kontaktowego strzelił Portu, ale nie przyniosło to zwycięstwa jego drużynie, która ostatecznie przegrała 2:3.
Klub z Andaluzji ma na koncie trzynaście punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli La Liga. Ekipa z San Sebastian ma taki sam dorobek punktowy i plasuje się o jedną pozycję wyżej.
Marcin Karbowski29 Sep 2019 · 22:57