Pięć goli Śląska Wrocław w meczu sparingowym

asinfo
Śląsk Wrocław pokonał Hradec Kralove 5:1 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej PKO Ekstraklasy. Spotkanie zostało rozegrane w stolicy Dolnego Śląska.
Pierwszego gola dla polskiego zespołu strzelił Erik Exposito, który dobił strzał Przemysława Płachety.
Kolejne trafienie zanotował ponownie Expisto, tym razem wykorzystując sytuację sam na sam.
Po przerwie bramkę na 3:0 zdobył Filip Raicević. Nowy zawodnik Śląska minął golkipera i skierował piłkę do siatki.
Gol na 4:0 to zespołowa akcja gospodarzy, którą skutecznie zakończył Płacheta. W 61. minucie drugą bramkę dla wrocławian zdobył Raicević, który trafił głową.
Czeski zespół jedyną bramkę zdobył po rzucie karnym.
Śląsk Wrocław rundę wiosenną rozpocznie od spotkania z Lechią Gdańsk u siebie (7 lutego, godz. 20:30).