Pięć goli w meczu Atalanty z Lazio! Kolejne widowisko w Pucharze Włoch [WIDEO]

Cheng Tingting / PressFocus
Kolejny dobry spektakl w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Atalanta Bergamo wygrała z Lazio Rzym 3:2 i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek.
Już w pierwszej połowie padły cztery bramki. Strzelanie rozpoczęli gospodarze, którzy w 7. minucie objęli prowadzenie za sprawą Djimsitiego. Lazio wyrównało bardzo szybko - już dziesięć minut później do remisu uderzeniem głową doprowadził Muriqi.
Goście strzelili drugiego gola w 35. minucie, gdy do siatki trafił Acerbi. Odpowiedź Atalanty była błyskawiczna. Po dwóch minutach wyrównał Malinowski.
Druga połowa zaczęła się fatalnie dla gospodarzy. W 53. minucie z boiska za czerwną kartkę wyleciał Palomino. Nie podłamało to jednak Atalanty, która strzeliła gola po czterech minutach gry w osłabieniu. Autorem trafienia był Mirańczuk.
Gospodarze w 67. minucie mieli okazję do podwyższenia wyniku. Spokojniejszej końcówki gry nie zapewnił im jednak Zapata, który nie wykorzystał rzutu karnego. Jego pomyłka
Marcin Karbowski27 Jan 2021 · 19:38