Piękne gole na Stade Velodrome, OM uległ Stade Rennes

Hombrey, wikicommons
Olympique Marsylia uległ u siebie Stade Rennes 1:3 (0:2) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 5. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Velodrome prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po dwóch minutach gry efektownym strzałem piętą Wahbi Khazri. Osiem minut po trafieniu Tunezyjczyka kapitalnym uderzeniem z dystansu podwyższył Benjamin Bourigeaud.
Dwadzieścia minut przed końcem, po świetnym rozegraniu rzutu wolnego, sukces gości przypieczętował płaskim strzałem Joris Gnagnon. Dwie minuty przed końcem rozmiary porażki zdołał tylko zmniejszyć uderzeniem w długi róg Morgan Sanson.
Zespół z Langwedocji doznał w ten sposób drugiej porażki w sezonie i spadł na dziesiąte miejsce w tabeli. Drużyna z Bretanii natomiast po pierwszej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęła się na czternastą lokatę w klasyfikacji.