Piękny gol Adriana Mierzejewskiego! Perfekcyjny strzał z rzutu wolnego [WIDEO]

Adrian Mierzejewski strzelił pierwszego gola dla Szanghaj Shenhua. Dzięki niemu jego drużyna zremisowała z Hebei 1:1.
Mierzejewski trafił do klubu z Szanghaju w połowie marca. Został do niego wypożyczony z Chongqing Dangdai Lifan.
34-latek nie wywalczył sobie jeszcze pewnego miejsca w składzie nowej drużyny. W meczu z Hebei na boisko wszedł w przerwie - zmienił wtedy Alexandra N'Doumbou. Było 1:0 dla Hebei po trafieniu Hu Rentiana.
Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Shenhua zawdzięcza go Mierzejewskiemu, który w ósmej minucie doliczonego czasu pięknie przymierzył z rzutu wolnego.
Dla Polaka był to czwarty występ w tym sezonie chińskiej ekstraklasy. Wcześniej zanotował asystę w meczu drugiej kolejki z Wuhan FC.
Marcin Karbowski10 May 2021 · 14:16
Źródło: Twitter