Piękny gol Nevesa i zmarnowany karny Pogby. Manchester United remisuje z Wolverhampton [WIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Manchester United zremisował z Wolverhampton w drugiej kolejce Premier League na stadionie Molineux.
W pierwszej połowie o wiele lepiej prezentował się zespół Solskjaera. Manchester United całkowicie zdominował Wolverhampton i do szatni schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Gola po znakomitej akcji w 27. minucie strzelił Anthony Martial.
Po zmianie stron obraz gry się zmienił. Wolverhampton nabrało wiatru w żagle i dość szybko, bo w 55. minucie, zdołało wyrównać za sprawą dobrej akcji dwóch Portugalczyków. Podawał Joao Moutinho, a strzelał Ruben Neves, którego znakomicie ułożona prawa noga znów dała o sobie znać.
W 68. minucie Paul Pogba przeprowadził świetną akcję i wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł sam poszkodowany i oddał strzał, który zdołał obronić Rui Patricio.
Do końca meczu nie padła już żadna bramka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, co oznacza, że Manchester United ma 4 punkty po dwóch kolejkach i zajmuje 4. miejsce w Premier League, a "Wilki" uzbierały 2 oczka i plasują się na 13. miejscu.
Łukasz Karyniewski19 Aug 2019 · 22:52