Piękny gol przewrotką w meczu Girony z Alaves [WIDEO]

Natursports/Shutterstock
Girona FC zremisował u siebie z Deportivo Alaves 1:1 w sobotnim meczu 19. kolejki hiszpańskiej La Liga. Ozdobą spotkania była bramka zdobyta przewrotką przez Christiana Stuaniego.
Gospodarze objęli prowadzenie w 12. minucie. Christian Stuani przyjął piłkę w polu karnym i kapitalnym strzałem przewrotką pokonał bramkarza rywali. Goście odpowiedzieli na początku drugiej połowy. Borja Baston wykorzystał zawahanie obrońców i strzałem z powietrza z kilku metrów umieścił futbolówkę w siatce.
Podopieczni Eusebio Sarcistana zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 24 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Betisem Sewilla.
Natomiast zespół prowadzony przez Abelardo ma 32 "oczka" i plasuje się na czwartej pozycji. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie na wyjeździe Getafe CF.
Kamil Kaczmarek12 Jan 2019 · 20:28