Piękny wolej Bruno Fernandesa to za mało. Manchester United zgubił punkty w meczu z WBA [WIDEO]

Matt Wilkinson / Press Focus
Manchester United znowu bez zwycięstwa.Drużyna Ole Gunnara Solskjaera tylko zremisowała na wyjeździe z będącym w strefie spadkowej WBA 1:1.
Gospodarze zaczęli piorunująco. Już w 2. minucie w polu karnym przepchnął się Diagne i strzałem głową pokonał De Geę.
Goście wyrównali dopiero w końcówce pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła kapitalnym uderzeniem z woleja popisał się Fernandes.
Po przerwie przewaga Manchesteru United była miażdżąca, ale nie zaowocowała żadnym golem. Cieszą się z tego w Manchesterze City, który w tej kolejce jeszcze powiększył przewagę nad lokalnym rywalem. Obecnie drużyna Guardioli wyprzedza go o siedem punktów. W dodatku rozegrała do tej pory o jeden mecz mniej.
Udziału w remisie WBA nie miał Kamil Grosicki. Reprezentanta Polski zabrakło w kadrze meczowej.
Marcin Karbowski14 Feb 2021 · 16:53