Pierre-Emerick Aubameyang wściekły po wpadce Arsenalu. "Rozdajemy gole rywalom"

Aubameyang wściekły po wpadce. "Rozdajemy gole rywalom"
MDI / Shutterstock.com
Po niedzielnej wpadce Arsenalu, który zaledwie zremisował z Watford 2:2 wściekłości nie krył gracz "Kanonierów", Pierre-Emerick Aubameyang. - Rozdajemy gole rywalom - mówił.
Do przerwy drużyna Gabończyka prowadziła po jego dwóch trafieniach 2:0. W drugiej połowie dała sobie jednak wydrzeć niemal pewny, jak się wydawało, triumf.
- Mam poczucie, że po prostu rozdajemy gole rywalom. Tylko od nas zależy, czy zdołamy to zmienić - grzmiał.
30-latek nie unikał jednak samokrytyki. Przyznał bowiem, że Arsenal mógł wygrać, gdyby tylko w ofensywie wyglądał nieco lepiej.
- Nie chcę nikogo oskarżać. Można powiedzieć, że to my, napastnicy, powinniśmy strzelić decydującego gola - stwierdził.
Po remisie z "Szerszeniami" drużyna Emery'ego ma w dorobku osiem punktów. Liderujący tabeli Premier League Liverpool - piętnaście.
Maciej Ziętarek16 Sep 2019 · 14:23
Źródło: Canal Plus