Pierwszy gol Achrafa Hakimiego w PSG! Marokańczyk trafił w debiucie [WIDEO]

PSG wygrało 1:0 z ekipą Orleans w meczu towarzyskim. O zwycięstwie przesądził nowy nabytek wicemistrzów Francji, Achraf Hakimi.
Kilka tygodni temu paryżanie oficjalnie doszli do porozumienia z Interem. PSG zapłaciło za wahadłowego 60 mln euro kwoty stałej. Na konto mediolańczyków może jeszcze trafić 10 milionów w ramach zmiennych.
Dziś Hakimi zadebiutował w nowych barwach. 22-latek pojawił się na boisku w przerwie sparingu z Orleans, które na co dzień występuje w trzeciej lidze francuskiej.
Po kilkunastu minutach Achraf mógł się cieszyć z premierowego gola w PSG. Wychowanek Realu Madryt wykorzystał dobre podanie i pewnym strzałem zapewnił paryżanom zwycięstwo.
Kibice PSG wciąż czekają na debiuty Sergio Ramosa, Gianluigiego Donnarummy i Georginio Wijnalduma. Za trzy dni podopieczni Mauricio Pochettino zmierzą się z Sevillą w kolejnym meczu przygotowującym do sezonu.
Adam Kłos24 Jul 2021 · 22:09
Źródło: Twitter