Pierwsza przegrana Stade Rennais w sezonie

Kuso, wikipedia
Zawodnicy Stade Rennais przegrali przed własną publicznością z OGC Nice 1:2 (1:0) w niedzielnym meczu 4. kolejki francuskiej ekstraklasy i zanotowali pierwszą porażkę w sezonie.
Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie spotkania. Wówczas Walter Benitez popełnił błąd i niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki.
W 63. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Sędzia podyktował rzut karny po faulu Hamariego Traore, a jedenastkę na gola zdołał zamienić Wylan Cyprien. Wynik starcia na 2:1 dla gości ustalił w drugiej minucie doliczonego czasu gry Racine Coly, a przy jego trafieniu asystował Stanley Nsoki.
Dla podopiecznych Juliena Stephana to pierwsza porażka w trwających rozgrywkach. Zespół z Bretanii z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Gracze Patricka Vieiry również z dziewięcioma "oczkami" na koncie plasują się na trzeciej pozycji.
W innym niedzielnym meczu 4. kolejki Stade Reims pokonało u siebie Lille OSC 2:0 (0:0). Bramki w tym spotkaniu zdobywali Moussa Doumbia w 73. minucie z rzutu karnego oraz Remi Oudin w 90. minucie.