Pierwsze zwycięstwo ligowe WBA od transferu Krychowiaka. Polak na taki mecz czekał od marca 2017 r.

wba.co.uk
Zespół West Bromwich Albion pokonał u siebie Brighton & Hove Albion 2:0 (1:0) w ramach 23. kolejki Premier League. To pierwsze zwycięstwo ligowe ekipy Krychowiaka od transferu Polaka.
Strzelanie zaczęło się bardzo szybko, ponieważ już w 4. minucie Johny Evans wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Dziesięć minut po przerwie Craig Dawson podwyższył wynik, który do końca nie uległ już zmianie.
Grzegorz Krychowiak wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał cały mecz. To pierwsze wygrane spotkanie ligowe WBA od czasu przyjścia reprezentanta Polski.