Pierwszy gol Edena Hazarda w barwach Realu Madryt! Emocjonująca końcówka na Santiago Bernabeu [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Real Madryt pokonał Granadę CF 4:2 (2:0) w meczu 8. kolejki La Liga. Swoje pierwsze trafienie w oficjalnym meczu "Królewskich" zaliczył Eden Hazard.
Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Gareth Bale błysnął na prawej stronie i efektownym podaniem wyłożył piłkę Karimowi Benzemie, który bez problemu umieścił ją w siatce.
W kolejnych minutach Real Madryt tworzył zagrożenie pod bramką rywali, którzy wyglądali znacznie gorzej. W 34. minucie boisko opuścił Toni Kroos. Niemiec doznał urazu, a zmienił go Luka Modrić.
Pierwsza połowa zakończyła się tak, jak się rozpoczęła - bramką gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Eden Hazard, który w imponujący sposób przerzucił piłkę nad bramkarzem.
To pierwszy gol Belga w oficjalnym meczu Realu Madryt.
Hazard zapisał się także w innej statystyce. W 61. minucie asystował przy bramce Luki Modricia. Chorwat przepięknym strzałem zza pola karnego podwyższył na 3:0 dla gospodarzy.
Kilka minut później goście zdobyli bramkę. Błąd popełnił Alphonse Areola, który sfaulował rywala w polu karnym. Otrzymał żółtą kartkę, a po chwili musiał wyjąć piłkę z siatki po uderzeniu z rzutu karnego.
Zaledwie osiem minut po tym goście strzelili gola kontaktowego. Na listę strzelców wpisał się Domingos Duarte.
Choć goście próbowali zdobyć bramkę wyrównującą, to ostatecznie kibice Realu cieszyli się z kolejnego trafienia. Alvaro Odriozola ruszył prawą stroną i wyłożył piłkę Jamesowi Rodriguezowi, który umieścił ją w siatce.