Pierwszy gol Michała Pazdana dla MKE Ankaragücü! Dobry mecz reprezentanta Polski [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
MKE Ankaragücü zremisowało z Caykur Rizespor 2:2. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Pazdan.
Polski obrońca znalazł się w wyjściowym składzie gospodarzy. Jego zespół przegrywał po pierwszej połowie 0:1.
Gospodarze po przerwie ruszyli do ataku. Wyrównującą bramkę zdobyli niemal po kwadransie od wznowienia gry.
W kolejnych minutach obie ekipy stwarzały sobie sytuacje, ale żadna z nich nie potrafiła ich wykorzystać. Stan ten trwał do 84. minuty.
Właśnie wtedy Michał Pazdan bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym gości i pokonał bramkarza po strzale głową. To jego debiutancki gol w zespole Ankaragücü.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2, gdyż przyjezdni w doliczonym czasie gry wykorzystali rzut karny.