Dwa gole Cristiano Ronaldo dla Juventusu! W końcu się przełamał! [VIDEO]

bestino / Shutterstock.com
Juventus Turyn wygrał 2:1 z Sassuolo w czwartej kolejce Serie A. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Cristiano Ronaldo.
W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na Allianz Stadium w Turynie nie zobaczyli żadnych trafień.
Wynik spotkania otworzył Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców w 50. minucie gry. Napastnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z bliska wbił piłkę do pustej bramki.
Dla Portugalczyka była to pierwsza bramka w Serie A.
W 65. minucie Ronaldo trafił po raz kolejny. Zawodnik pewnym strzałem wykończył kontrę Juventusu.
Całe spotkanie w bramce "Starej Damy" rozegrał Wojciech Szczęsny. Polski golkiper zagrał dobre spotkanie i dał się pokonać doiero w doliczonym czasie  gry, gdy Babacar głową skierował piłkę do siatki.
Tuż przed końcem spotkania za niesportowe zachowanie z boiska został wyrzucony Douglas Costa.
Daniel Makarewicz16 Sep 2018 · 16:16