Piłkarski dreszczowiec w hicie Ekstraklasy! Niesamowity powrót Wisły w Warszawie! Carlitos uratował Legię przed porażką! [WIDEO]

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Wisła Kraków zremisowała z Legią Warszawa 3:3 (0:2) w wyjazdowym meczu 12. kolejki Ekstraklasy. Choć był to jeden mecz, oglądaliśmy w nim zupełnie różne połowy.
Pełną relację z meczu przeczytacie TUTAJ.
W pierwszej części spotkania gospodarze byli w zasadzie bezbłędni. Na prowadzenie wyszli bardzo szybko, ponieważ w 2. minucie. Na listę strzelców wpisał się Dominik Nagy.
Dwadzieścia minut później było 2:0 dla Legii. Gola zdobył Carlitos.
Druga połowa przez znaczną jej część wyglądała tak, jakby piłkarze obu drużyn zamienili się koszulkami. To zawodnicy Wisły prezentowali się zdecydowanie lepiej. Po przerwie rzucili się do odrabiania strat. W 57. minucie rozpoczął się pięciominutowy okres, który wstrząsnął legionistami.
Najpierw kontaktową bramkę strzelił Jesus Imaz.
Minutę później był już remis. Martin Kostal popisał się świetnym uderzeniem.
W 62. minucie goście wyszli na prowadzenie. Kolejnego gola zdobył Jesus Imaz.
Gdy wydawało się, że piłkarze z Krakowa utrzymają prowadzenie do końca meczu, w 90. minucie wyrównującego gola zdobył Carlitos.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.