Piłkarz Bordeaux zasłabł w trakcie meczu. Chwile grozy w Ligue 1 [ZDJĘCIA]

Chwile grozy podczas meczu Olympique Marsylia z Girondins Bordeaux. Nagle na boisko upadł piłkarz gości Samuel Kalu.
Do zdarzenia doszło w 5. minucie. Kalu upadł bez kontaktu z przeciwnikiem - akurat ustawiał się w murze przed rzutem wolnym dla Olympique.
Na pomoc Nigeryjczykowi pospieszyli lekarze i piłkarze, którzy wzorem reprezentantów Danii z ostatnich mistrzostw Europy zaczęli tworzyć szpaler. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale 23-latek szybko wstał.
Dalsze postępowanie wobec Nigeryjczyka było zastanawiające. Piłkarz wrócił do gry, czynnie w niej uczestniczył, ale został zmieniony już pięć minut później. Kibice Marsylii pożegnali go oklaskami.
To nie pierwsza taka sytuacja w karierze Kalou - w przeszłości doznał ataku serca na treningu. Tłumaczono to wówczas odwodnieniem.
Sam mecz zakończy się remisem 2:2. Przed przerwą gole dla Marsylii strzelali Under i Payet, w drugiej połowie do remisu doprowadzili Pembele i Oudin.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 21:10
Źródło: twitter