Piłkarze Atletico Madryt zawiedli w starciu z beniaminkiem. Luis Suarez tym razem bez błysku

Luis Suarez rozegrał kolejny mecz w barwach Atletico Madryt. Tym razem Urugwajczyk nie pomógł swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Ekipa "Rojiblancos" bezbramkowo zremisowała z SD Huesca.
Luis Suarez w miniony weekend zanotował kapitalne wejście do zespołu Atletico. W starciu z Granadą zdobył dwa gole i zanotował jedną asystę. Dokonał tego, choć na boisku pojawił się dopiero w 70. minucie gry.
Dziś 33-latek w meczu z SD Huesca dostał szansę na pokazanie swoich umiejętności od pierwszego gwizdka. Jego partnerem w ataku był Joao Felix.
W pierwszej połowie podopieczni Diego Simeone zaprezentowali się jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań. Ich gra pozostawiała wiele do życzenia. W tej części gry piłkarze "Rojiblancos nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę rywali.
Po przerwie przyjezdni wzięli się do roboty. W 59. minucie z ostrego kąta uderzał Suarez, ale na posterunku był Fernandez.
W 62. minucie miejsce urugwajskiego snajpera zajął Diego Costa. Kilka chwil później minimalnie pomylił się Joao Felix. Z kolei uderzenie Koke został zablokowane przez obrońców.
Podopieczni Diego Simeone do końca naciskali na rywali, ale nie zdołali rozmontować defensywy beniaminka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0. "Rojiblancos" po dwóch rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie cztery punkty.
Daniel Makarewicz30 Sep 2020 · 20:50
Źródło: twitter/własne